Referent vymáhania

Zinc Euro, a.s.

Miesto práce
Karpatská, Poprad
Termín nástupu
ihneď
866 EUR/mesiacPlus priemerne 20% mesačné odmeny po zaškolení. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie a spracovávanie agendy neuhradených pohľadávok
• Kontaktovanie dlžníkov prostredníctvom telefónu, vymáhanie dlžných čiastok
• Uzatváranie dohôd s dlžníkmi, dohadovanie termínov úhrad a splátkových kalendárov
• Zasielanie písomných upomienok dlžníkom
• Postupovanie nevymožených pohľadávok právnemu oddeleniu.
• Príprava podkladov pre právne oddelenie.
• Hľadanie najvhodnejších riešení pre vymáhanie pohľadávky.

• možnosť získať 13. plat/odmeny za dosiahnuté výsledky práce
• veľká podpora v rozvoji osobnostného rastu
• príležitosť pracovať v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• zľava na firemné produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, admnistratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné zručnosti
• asertivita, schopnosť argumentácie, vyjednávacie schopnosti
• samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť
• zmysel pre detail, dôslednosť a systematický prístup
• schopnosť pracovať v tíme, spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti

Zinc Euro je najväčšia slovenská peer-to-peer spoločnosť. Naša platforma spája investorov, ktorí chcú požičať svoje finančné prostriedky s tými, ktorí chcú financovať svoje potreby. Realizujeme investície do spotrebiteľského financovania pre top maloobchodných predajcov a financovania obyvateľstva. Od roku 2014 sme našli financovanie úverom v celkovej výške viac ako 90 miliónov eur. Zinc Euro, a.s. je 100% vlastnená rodinná spoločnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4070093  Megjelentetés dátuma: 8.1.2024  Alapbér (bruttó): 866 EUR/mesiac