Administratívny zamestnanec v rámci medzinárodných projektov

Žilinská univerzita v Žiline

Miesto práce
Univerzitná, Univerzitná 1, Žilina
Termín nástupu
01.02.2022
757,5 - 1 100 EUR/mesiacvýška platu závisí od uznanej praxe, skladá sa z tarifného platu a osobného príplatku v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná odborná práca v súvislosti s čerpaním finančných prostriedkov Európskej únie a iných verejných zdrojov alebo finančných prostriedkov iných finančných nástrojov.
• Koordinovanie a usmerňovanie pracovísk vysokej školy na úseku agendy medzinárodných vzťahov vysokej školy. Príprava podkladov pre spracovateľov programov alebo projektov.
• Administratívne zabezpečenie Erasmus+ projektu (kontrola dokumentov, tvorba príkazov na výplatu Erasmus+ grantov, archivácia a zakladanie Erasmus+ dokumentov, úlohy spojené so zabezpečením agendy prichádzajúcich Erasmus+ študentov).
• Spolupráca pri organizovaní operatívnych celouniverzitných podujatí.
• Spolupráca pri príprave propagačných a reklamných materiálov.

podpora ďalšieho vzdelávania a kvalifikačného rastu
pružná pracovná doba
týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
náhrady pri PN nad rámec Zákonníka práce
vlastné rekreačné zariadenie v Zuberci
zľavy u našich partnerov

Žiadosti spolu so životopisom, dokladom o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a čestným prehlásením o pravdivosti údajov uvedených v zaslaných dokumentoch je potrebné doručiť do 23.01.2022.
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administrácia európskych projektov

Počet rokov praxe

1

• Excelentné komunikačné zručnosti v anglickom jazyku, vrátane prezentačných skúseností
• Skúsenosti s administráciou medzinárodných projektov (napr.: ERASMUS+)
• Skúsenosti s organizovaním podujatí, mítingov a reportovaním
• Entuziazmus pre nekonvenčné riešenia, kreativita, vízia
• Bezúhonnosť

Žilinská univerzita v Žiline patrí už viac ako šesťdesiatpäť rokov k popredným vzdelávacím a vedeckovýskumným inštitúciám na Slovensku. Svojou bohatou tradíciou zaujíma významné miesto medzi slovenskými univerzitami a to nielen počtom študentov, ponukou zaujímavých a kvalitných študijných programov, ale najmä výraznou výskumnou i zahraničnou aktivitou. Univerzita aktuálne na svojich siedmich fakultách vzdeláva 7 850 študentov v 182 akreditovaných študijných programoch vo všetkých formách a stupňoch vysokoškolského štúdia.
Žilinská univerzita v Žiline na zabezpečenie svojich cieľov a zámerov zamestnáva cca 1 500 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách od vysokoškolských profesorov, vedeckých a výskumných pracovníkov po administratívnych a prevádzkových zamestnancov, ktorí zabezpečujú plynulý chod tejto vzdelávacej inštitúcie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3968541  Megjelentetés dátuma: 13.1.2022  Alapbér (bruttó): 757,5 EUR/mesiac