Účtovník

Žilinská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Žilinská teplárenská, a. s., Košická, Žilina
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 400 EUR/mesiacďalšie zložky mzdy v zmysle platného odmeňovacieho systému, finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných účtovných a daňových zákonov, vypracovávanie ekonomických analýz, špecifikácia daňových a nedaňových nákladov a príprava podkladov pre daňové účely, vedenie, vykonávanie a zodpovednosť za vykonanie ročnej účtovnej závierky, zabezpečenie údržby v rámci jednotlivých modulov v SAP-e, týkajúcich sa úseku realizácie účtovných operácií, ďalšie ekonomické činnosti podľa potreby

práca v stabilnom kolektíve, pružný pracovný režim, možnosť osobného a profesijného rastu, možnosť vzdelávania sa v odbore, sociálny program spoločnosti vrátane benefitov, týždeň dovolenky nad rámec ZP, príspevky na III. pilier

Vážení uchádzači, v prípade Vášho záujmu zašlite žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku najneskôr do 25.1.2021. Vážime si Váš záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že po ukončení termínu zasielania žiadostí budú kontaktovaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi. Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri spracúvaní Vašich osobných údajov sa riadime Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, Nariadením Európskeho parlamentu a Rady ( EÚ ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi predpismi. S informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov sa môžete oboznámiť na našej stránke www.teplarenzilina.sk v časti Ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Financie - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, analytické myslenie, flexibilita, iniciatívnosť, schopnosť pracovať pod stresom, schopnosť učiť sa

Výroba, distribúcia a predaj tepla, elektrickej energie a chladu, technologický rozvod tepla v meste Žilina

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4019432  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac