Strojník

Žilinská teplárenská, a.s.

Miesto práce
Žilinská teplárenská, a. s., Košická, Žilina
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 000 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda od 567 €, + 40 % výkonnostný príplatok, príplatky, mzdové zvýhodnenia a ďalšie zložky mzdy v zmysle odmeňovacieho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha technologického zariadenia v procese výroby, údržba, obsluha a čistiace práce v rámci zvereného pracoviska - zauhľovania a dopravy, činnosti spojené so zabezpečením a údržbou prideleného stroja, činnosti spojené s vykládkou paliva z vagónov, príprava paliva a jeho doprava do kotlov, práca na zmeny v 12 hodinovom pracovnom režime

možnosť osobného a profesijného rastu
možnosť vzdelávania sa v odbore
sociálny program spoločnosti vrátane benefitov,
týždeň dovolenky nad rámec ZP
13. plat, 14. plat
príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
práca v stabilnom kolektíve

Vážení uchádzači, v prípade Vášho záujmu zašlite žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku najneskôr do 30.10.2019. Vážime si Váš záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že po ukončení termínu zasielania žiadostí budú kontaktovaní iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri spracúvaní Vašich osobných údajov sa riadime Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení, Nariadením Európskeho parlamentu a Rady ( EÚ ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi predpismi. S informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov sa môžete oboznámiť na našej stránke www.teplarenzilina.sk v časti Ochrana osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika, doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzdelanie technického zamerania, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, iniciatívnosť, schopnosť pracovať pod stresom, dobrý zdravotný stav, preukaz strojníka stavebného stroja ( buldozér ) vítaný, schopnosť učiť sa nové pracovné postupy, schopnosť pracovať v kolektíve

Výroba, distribúcia a predaj tepla, elektrickej energie a chladu, technologický rozvod tepla v meste Žilina

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3783772  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1 000 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda od 567 €, + 40 % výkonnostný príplatok, príplatky, mzdové zvýhodnenia a ďalšie zložky mzdy v zmysle odmeňovacieho systému