Vedúci tímu HR

Miesto práce
ZF Slovakia, a.s., Priemyselný park, 962 12 Detva
Mesačná mzda od 1.715,00 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinuje činnosti HR tímu v oblasti personálnych činností pre výrobný závod Detva│coordinates activities
of the HR team at the production facility in Detva
  • zaisťuje efektívne využívanie zdrojov a nástrojov presonálnej práce│ensures effective utilization of resources
and HR tools
  • koordinuje nábor a prijímanie pracovníkov│coordinates recruiting and onboarding
  • koordinuje činnosti v oblasti personálnej administratívy│coordinates activities in employee life cycle
administration
  • spolupacuje s BOZP v oblasti definovania pracovných rizík a organizovania PZS│collaborates with
health&safety in definiton of work hazards and organizing medical check-ups
  • spolupracuje pri aktivitách zaisťovaných v rámci sociálneho programu│cooperates in activities within a
social program

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • zmenové príplatky
  • príplatok na dopravu
  • 13. plat
  • 14. plat
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 1.500,00 €

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie│University degree
  • anglický jazyk – úroveň B1│Knowledge of English – B1
  • znalosť pracovného práva a súvisiacich právnych predpisov│knowledge of labor law and related legislation
  • min. 5 ročná prax v odbore│min. 5 year of professional experience
  • MS Office na úrovni pokročilý│MS Office at advanced level
  • znalosť programov SOFTIP, BIS–Eskon, SAP výhodou│working knowledge of programs SOFTIP, BIS-Eskon, SAP is
advantage
  • prezentačné zručnosti, precíznosť, diskrétnosť, samostatnosť v konaní, zodpovednosť,
komunikatívnosť│presentations skills, comitment to detail, confidentiality, independency of action, responsibility,
communication capacity

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Podvozkové komponenty, závod Detva

Závod v Detve je súčasťou prevádzkovej jednotky Podvozkové komponenty. V prvej fáze nájde v závode uplatnenie približne 100 zamestnancov.

Závod je zameraný na výrobu guľových kĺbov a stabilizátorových tyčí za použitia technológií obrábania, zvárania a montáže.

Závod má široký okruh zákazníkov lokalizovaných vo viac ako 70-tich závodoch na celom svete. Medzi kľúčových patria automobilky VW, General Motors, Ford, PSA, Fiat a Renault.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Lužáková
E-mail: poslať životopis