Technik BOZP a PO

Miesto práce
okres Levice
Mesačná mzda od 931 € (vrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•zisťovanie a vyhodnocovanie úrazových a havarijných rizík a iných ohrození bezpečnosti a zdravia zamestnancov, zdrojov a príčin vzniku nežiaducich udalostí, pracovných úrazov, iných úrazov, chorôb z povolania, požiarov
• kontrola stavu pracovísk, dodoržiavania bezpečnostných a protipožiarnych požiadaviek, funkcie a spoľahlivosti ochranných, zabezpečovacích a havarijných systémov, aktuálnosti prijatých systémových a programových dokumentov v oblasti BOZP a OPP
• vypracovanie a aktualizácia systému a programov výchovy a vzdelávania zamestnancov, poskytovania a používania OOPP, vnútorných predpisov, pravidiel a pokynov BOZP, vedenia dokumentácie BOZP

  • zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
  • 13. plat
  • 14. plat
  • príspevok na dopravu
  • vernostné
  • pracovné jubileum
  • DDS až do výšky 5% príspevku zamestnávateľa
  • ďalšie mimoriadne odmeny
  • nadštandardné lekárske prehliadky
  • výrazná dotácia stravy zamestnancom
  • odborné školenia (aj v zahraničí)
  • konto pracovného času
  • ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

* z toho základná zložka mzdy: od 792 € /pri 35 hod úväzku/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ technického zamerania, 2. stupeň - odbor Bezpečnosť a ochrana zdravia /študijný program Integrovaná bezpečnosť/
•platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti ABT/BT
• platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti TPO
• anglický jazyk alebo nemecký jazyk aktívne, maďarský jazyk výhodou
• MS Office a Internet na pokročilej úrovni
• vodičský preukaz skupiny B
• flexibilita, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, rozhodnosť, tímovosť

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Levice

Levický závod, ktorý je súčasťou prevádzkovej jednotky Moduly hnacieho ústrojenstva, zahájil svoju výrobu v auguste 2007 a v súčasnosti zamestnáva 460 zamestnancov.

Výrobným programom je výroba komponentov technológiami trieskového obrábania na moderných CNC technológiách pre závody, ktoré realizujú výrobu osobných spojok, dvojhmotových zotrvačníkov a meničov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Lužáková
E-mail: poslať životopis