Brigáda pre študentov vysokých škôl

Miesto práce
ZF Slovakia a.s., Strojárenská 2, 917 02 Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda od 3,50 € / hod. (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s MS Excel, Word, Powerpoint
  • tvorba grafov, dokumentov a prezentácií v anglickom jazyku
  • spracovanie štatistických údajov
  • práca s materiálmi v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • študent VŠ so zameraním na anglický jazyk
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • organizačné schopnosti
  • časová flexibilita
  • práca na dohodu o brigádnickej práci študenta - pracovná doba max. 20 hodín / týždenne

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly hnacieho ústrojenstva, závod Trnava

Produktové portfólio trnavského závodu, ktorý v rámci koncernu ZF vznikol na Slovensku ako prvý už v roku 1993, tvoria spojky pre osobné automobily, meniče krútiaceho momentu a dvojhmotové zotrvačníky. V súčasnosti závod zamestnáva viac ako 1500 zamestnancov. V závode sú sústredené špičkové výrobné technológie z oblasti lisovania, tepelného spracovania, trieskového obrábania, zvárania, chemickej výroby a montáže aj s vysokým stupňom automatizácie. Závod disponuje aj vlastnou nástrojárňou.

V Trnave pôsobí tiež výskumno-vývojový tím aplikačného vývoja a je tu lokalizované aj Centrum zdieľaných služieb pre slovenské závody.

Výroba smeruje k širokej škále automobilových zákazníkov, medzi najvýznamnejších patria VW, Ford, PSA, GM a Volvo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Lužáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3622482  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda od 3,50 € / hod. (brutto)