Majster výroby - závod Šahy

Miesto práce
okres Levice
Termín nástupu
15.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1188

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◾ riadi a koordinuje výrobu s cieľom naplniť predpísaný plán výroby
◾ preberá plán výroby, optimalizuje zloženie zmeny a koordinuje operatívnu výrobu tak aby dosiahol predpísané výkony
◾ koordinuje dodržiavanie predpísaných postupov pri nakladaní s odpadmi, obalmi ale aj dodržiavanie zásad BOZP a PO
◾ vedie, motivuje a zvyšuje kvalifikáciu podriadených zamestnancov
◾ spolupracuje s oddelením kvality, prípravy výroby, údržby, logistiky, personálnym oddelením a ostatnými oddeleniami

◾ Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov
◾ Nadštandardné lekárske prehliadky
◾ Významná dotácia stravy zamestnancom
◾ Odborné školenia
◾ Konto pracovného času
◾ Doplnkové dôchodkové sporenie
◾ Ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

◾ SŠ/VŠ technického alebo strojárskeho zamerania
◾ znalosť Lean nástrojov
◾ základné znalosti v oblasti technológií výroby strojných zariadení
◾ znalosť SAP výhodou
◾ práca na PC na užívateľskej úrovni (MS Office), Outlook
◾ znalosť maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni
◾ znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
◾ samostatnosť, štrukturovanosť a zameranie na cieľ
◾ schopnosť robiť správne rozhodnutia a včas, schopnosť stanovenia si priorít
◾ vodičský preukaz B
◾ práca na tri zmeny

Koncern ZF je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť ZF Slovakia patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov. Na Slovensku pôsobí koncern od roku 1993 a dnes zamestnáva 3000 zamestnancov.

Výroba v závode Trnava: spojky, dvojhmotové zotrvačníky, meniče krútiacehio momentu.

Výroba v závode Levice: moduly hnacieho ústrojenstva, technológie tlmenia, podvozkové komponenty.

Výroba v závode Šahy: technológie tlmenia

Výroba v závode Detva: podvozkové komponenty

Výroba v závode Komárno: spojky

ZF Slovakia, a.s., Prevádzková jednotka Moduly tlmenia, závod Šahy

Závod v Šahách je súčasťou prevádzkovej jednotky Technológie tlmenia. Postupne nájde v závode uplatnenie až do 400 zamestnancov. Hlavný výrobný program závodu v Šahách tvoria zvárané vonkajšie trubky tlmiča, ktoré sa dodávajú do závodu v Leviciach.

Výrobné zariadenia závodu v Šahách predstavujú moderné zváracie linky, ktoré boli do nového závodu presunuté z Levíc alebo z Nemecka. Všetky tieto stroje predstavujú technickú špičku v strojárenskom priemysle a sú vysoko automatizované.

Z technologického pohľadu budú využité predovšetkým robotické zváranie, v menšej miere formovanie a dierovanie. Závod v Šahách bude zásobovať závod v Leviciach, kde sa vonkajšie trubky lakujú za účelom ochrany pred koróziou a montuje sa celý vnútorný hydraulický systém, čím sa celé zariadenie stáva tlmičom. Obidva závody budú úzko spolupracovať.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Lužáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3553115  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1188