Inžinier pre podporu produktu

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac(od 1300 eur v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s vývojovými centrami spoločnosti ZF
- poskytovanie inžinierskej podpory a asistencia pri zavádzaní inžinierskych zmien, nových materiálov a nových procesov
- poskytovanie technickej podpory automobilovým výrobným závodom pri testovaní skúšobných vzoriek a analýze prevádzkových problémov
- diagnostika porúch produktu vzniknutých na výrobnej linke u zákazníka a počas prevádzky vozidla
- analýza produktových, procesných a testovacích parametrov s využitím štatistických metód Six Sigma
- diagnostika funkčných a elektrických chýb
- dohľad nad Level 1 a Level 2 analýzami
- vykonávanie a spolupráca pri Level 2.5 a Level 3 analýzach

- mesačný bonus
- dovolenková a vianočná prémia
- príspevok na dopravu
- short Fridays
- home office
- tréningy, školenia
- bohatý sociálny program

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Minitab - pokročilý
Six Sigma - pokročilý

Počet rokov praxe

4

- znalosť tvorby a udržiavania FMEA
- pokročilé znalosti v oblasti mechaniky alebo elektroniky
- systematické riešenie úloh a technických problémov
- technické a logické myslenie
- samostatnosť
- proaktívny prístup
- self-management
- nemecký jazyk - výhodou

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva približne 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom
ID: 4033817  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac