Skladový manipulant

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac+ 75 € absenčný bonus + 5% mesačný bonus po skúšobnej dobe + 13. a 14. ty plat + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie vykládky kamiónov
- uskladnenie materiálu, riadenie a organizácia materiálu podľa FIFO
- riadenie a kontrola skladovej evidencie
- výdaj materiálu na dostatočné zabezpečenie výrobných liniek
- preberanie, balenie a skladovanie hotovej výroby podľa FIFO
- expedovanie a nakládka kamiónov
- spracovanie príjmu, uskladnenie, výdaj a expedícia materiálov v PC
- riadenie a organizácia práce s odpadmi
- návrh riešenia vedúce k celkovému zlepšeniu kvality dodávok a skladového hospodárstva
- vykonávanie prác v sklade podľa potreby a pokynov vedúceho skladu

- dovolenková a vianočná prémia do výšky 55%
- príspevok na dopravu do výšky 23 €
- odmena za vernosť firme
- firemný lekár
- bohatý sociálny program (masáže, fitness centrá, poukazy do kina a na nákup kníh)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

- znalosť evidencie skladu
- vodič VZV
- vytrvalosť, flexibilita a spoľahlivosť
- ochota pracovať nadčas
- ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4002069  Megjelentetés dátuma: 16.2.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac