Technik kvality vstupných komponentov

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiac(od 850 Eur v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a merania vstupného materiálu a jeho analýza
- aktualizácia kontrolných plánov
- riadenie nezhodných materiálov v procese príjmu a vstupnej kontroly
- uvoľňovanie vstupného materiálu do procesu výroby
- riadenie pohybu materiálu v informačnom systéme v súlade s fyzickými presunmi materiálu
- identifikácia zhodného i nezhodného materiálu
- vedenie evidencie a záznamov o kontrole
- práca na 3 zmeny

- absenčný bonus 150 Eur
- mesačné prémie 5%
- bonus za každú odpracovanú nadčasovú zmenu 20 Eur
- dovolenková a vianočná prémia
- príspevok na dopravu
- firemný lekár
- bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pozícia môže byť obsadzovaná personálnou agentúrou.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- anglický jazyk - čítanie technickej dokumentacie
- technicka zručnosť, logické myslenie
- práca s meradlami a vykonávanie meraní
- znalosti elektriky a mechaniky
- tímová práca a komunikatívnosť
- práca s VZV, systematickosť a štruktúrovanosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3990195  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac