Asistent/ka kancelárskeho predaja

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o.

okres Revúca, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná medzinárodná spoločnosť ZEPTER PRIJME 3 obchodných MANAŽÉROV pre predaj unikátnych patentovaných produktov priamo v kancelárii.

Ide o priamu komunikáciu s novými i súčasnými zákazníkmi,
telefonické poradenstvo a ľahkou administratívou.

PONÚKAME VÁM:
- zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívne a zmysluplnú prácu v mladom kolektíve
- po skúšobnej dobe MOŽNOSŤ PRACOVNÉHO POSTUPU!!!

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1) pošlite Váš životopis na email: [email protected] + do predmetu napíšte mesto, v ktorom chcete pracovať.
2) obratom oznámime vybraným termín pohovoru
3) príďte včas a v adekvátnom oblečení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máme životnú šancu pre ľudí:
- pracovitých
- komunikatívnych
- usmievavých
- obchodné skúsenosti výhodou!

ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá vyrába, predáva a distribuuje exkluzívne výrobky najvyššej kvality po celom svete najmä formou priameho predaja. Dynamická spoločnosť s úspešnou tradíciou pôsobí už viac ako 35 rokov v 60 krajinách po celom svete.
V Slovenskej republike patrí k najlepším značkám na trhu o čom svedčí napríklad ocenenie zlatá medaila QUDAL , Zlatý merkúr, Superbrands Award a mnohé ďalšie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1213663  Megjelentetés dátuma: 29.2.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1300 EUR/mesiac