Servisný mechanik stavebných strojov Caterpillar západné Slovensko, s možnosťou ubytovania

Zeppelin SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je od 1000 € a vyššie - v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + navyše 13. ,14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu zo západného Slovenska, ktorý posilní náš tím na bratislavskej pobočke a ktorý bude po zaškolení realizovať opravy stavebných strojov v oblasti západného Slovenska.
Vašou úlohou bude:
- zabezpečovať pravidelnú údržbu strojov zn. Caterpillar
- diagnostikovať poruchu a zabezpečiť opravu stavebných strojov
- noví kolegovia vykonávajú servisné práce na začiatku na dielni, neskôr prechádzajú na samostatnú prácu v teréne - priamo u zákazníkov (majú pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma)

Ponúkame:
- dynamickú a zmysluplnú prácu v dobre etablovanej obchodnej spoločnosti na Slovensku s možnosťou sebarealizácie
- korektný prístup a spravodlivé ohodnotenie
- výborné pracovné podmienky a priateľský kolektív
- sociálny program (príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.)
- reálne možnosti profesijného a osobnostného rastu
- pre mimobratislavských kolegov vieme zabezpečiť ubytovanie v Bratislave

Štrukturovaný životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: "Servisný mechanik BA". Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru - SOU, priemyslovka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Očakávame:
- prax v oblasti údržby a opráv strojov
- základná znalosť anglického jazyka
- čítanie elektrických a hydraulických schém - výhodou
- práca s diagnostikou strojov - výhodou
- zručnosť, komunikatívnosť, adaptabilnosť, vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3574259  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac