Vedúci marketingu

Zeppelin SK s.r.o.

Zvolenská cesta 14605/50, Banská Bystrica - Kráľová, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v spolupráci s vedením navrhuje a následne implementuje stratégiu marketingu a propagácie celej spoločnosti
- predkladá ročný plán marketingu a propagácie vrátane ročného rozpočtu podľa
oddelení
- sleduje čerpanie nákladov na marketing a propagáciu
- organizačne a technicky zabezpečuje veľtrhy, výstavy, predvádzacie akcie, odborné
semináre, súťaže a pod.
- sleduje a vyhodnocuje úspešnosť a efektívnosť marketingových a propagačných akcií,
a predkladá návrhy na prípadné zmeny
- aktívne zabezpečuje marketingové potreby oddelenia Zákazníckeho servisu
- zodpovedá za funkčnosť a aktualizáciu web stránky spoločnosti
- navrhuje účinné formy reklamy spoločnosti, vrátane inzercie
- zodpovedá za styk s médiami a dodávateľskými agentúrami
- zodpovedá za organizáciu firemných večierkov
- organizačne a technicky zabezpečuje referenčné cesty zamestnancov jednotlivých
oddelení
- zabezpečuje darčekové predmety a sleduje ich distribúciu
- zabezpečuje prospektovú dokumentáciu pre všetky oddelenia
- zabezpečuje corporate identity spoločnosti
- zodpovedá za vyhodnocovanie CRM , vrátane prípravy podkladov pre vyhodnotenie
realizovaných marketingových aktivít (leeds, losts, sales)
- priamo riadi 1 zamestnanca

Ponúkame:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- notebook s príslušným programových vybavením a prístupom na Internet
- Smarthphone
- služobný automobil aj na súkromné účely
- výborné pracovné prostredie
- sociálny program spoločnosti

Vaše životopisy spolu s motivačným listom prosím posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] s uvedením predmetu e-mailu: Vedúci oddelenia marketingu.
Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú najlepšie spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v oblasti marketingu (min. 3 rokov)
Strategické plánovanie
Vyjednávacie a prezentačné zručnosti
Riadiace a organizačné schopnosti
Kreatívne myslenie a estetické cítenie
Dôslednosť a náročnosť pri práci
Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Schopnosť robiť rozhodnutia a prijať zodpovednosť
Reprezentatívne a zodpovedné vystupovanie
Zákaznícka orientácia
Schopnosť tímovej spolupráce

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o. je súčasťou koncernu Zeppelin a je výhradným distribútorom svetoznámeho producenta stavebných strojov CATERPILLAR na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3104188  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou