Laborant v oddělení formulačního vývoje - až 34.000,-

Zentiva

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaše práce?

Práce ve vývojových laboratořích a poloprovozech pro vývoj lékových forem.

  • Ve spolupráci s technology příprava laboratorních a poloprovozních šarží lékových forem, vyplňování a vedení dokumentace
  • Příprava strojů a zařízení k výrobě šarží, obsluha strojů a zařízení v průběhu výroby, jejich mytí a čištění
  • Zajišťování chodu laboratoří a poloprovozu - mytí laboratorního nádobí a pomůcek, zajišťování surovin ze skladu, evidence, skladování, vedení související dokumentace
  • Práce ve ztíženém prostředí

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, nejlépe farmaceutického nebo chemického směru
  • Dobrý zdravotní stav
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Praxe v galenické nebo chemické laboratoři výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderních laboratořích odpovídajících současným požadavkům správné výrobní praxe, bezpečnosti práce apod.
  • Zajištění potřebných školení – např. Správná výrobní praxe
  • Možnost odborného růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 10% měsíční bonus
  • 10.000,- Kč ve Flex programu na kalendářní rok
  • Dotované stravování
  • Nadstandardní sociální program
  • Nástup dle možností
  • Smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou