Mechanik motorových koľajových vozidiel ŽKV

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s.

Miesto práce
Môťovská cesta 259/11, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacpodľa praxe; odborných zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy motorových koľajových vozidiel ŽKV
- oprava motorov, nastavenie, brzdenie, skúšanie
- oprava vzduchového potrubia, regulátorov, čerpadiel a trysiek na vozidle
- oprava, demontáž, montáž a skúšanie jednotlivých dielov na ŽKV podľa platných
opravárenských predpisov, dokumentácie

- finančné benefity z Kolektívnej zmluvy ( príspevok pred dovolenkou a k Vianociam )
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na detské tábory
- odmena pri životnom jubileu
- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa za 0,85 €/ hlavné jedlo
- práca v jednozmennej prevádzke
- 7, 5 hodinový pracovný čas
- týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce
- eventy pre zamestnancov (vianočný balíček, vitamínový balíček)

Ďalšie informácie na www.zoszv.sk

Žiadosti spolu s profesným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom alebo na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície. V žiadosti uveďte kontaktné telefóne číslo a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie na dobu 1/2 roka. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.
e-mail : [email protected]
tel.: 045/5302561
Mobil : 0903 579237

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické vzdelanie
zručnosť, prax a odborné znalosti v odbore vítané
znalosť čítanie výkresovej dokumentácie
pracovné nasadenie a vytrvalosť
spoľahlivosť a zodpovednosť

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov v SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Ďalšie informácie nájdete na www.zoszv.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4063262  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac