Špecialista verejného obstarávania

Čo ponúkame

Miesto práce
Rožňavská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
plný úväzok

Starostlivosť je u nás na prvom mieste

Na ľuďoch, ktorí u nás pracujú, nám skutočne záleží. Preto sa staráme o vaše zdravie, investujeme do vášho odborného vzdelávania, prípravy a ďalšieho rozvoja. Chceme, aby vám práca u nás robila radosť.

Informácie o pracovnom mieste

Čo Vás čaká?

Do nášho tímu hľadáme uchádzača/uchádzačku na dobu určitú (zastupovanie počas RD) na pozíciu ŠPECIALISTA VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA.

Náplň práce:
- realizovanie zákaziek na dodanie tovarov, poskytnutie služieb a uskutočnenie stavebných prác týkajúcich sa predmetu činnosti spoločnosti v zmysle zákona o verejnom obstarávaní a interných predpisov, použitím nadlimitných postupov verejného obstarávania
- spracovanie stanovísk k použitiu postupu verejného obstarávania
- spracovanie dokumentov súvisiacich s realizáciou zákazky, uzatvorením a plnením zmluvy určených pre Úrad verejného obstarávania a do Úradného vestníka Európskej únie.

Čo od Vás očakávame?

- znalosť platného zákona o verejnom obstarávaní
- min. 2-ročná prax v oblasti verejného obstarávania
- realizácia činností vo verejnom obstarávaní v nadlimitných zákazkách v predchádzajúcich troch rokoch – výhodou
- komunikačné schopnosti
- samostatné rozhodovanie a jednanie
- schopnosť riešiť krízové situácie
- diskrétnosť, taktnosť
- organizačné schopnosti

V prípade záujmu zašlite svoj životopis do: 20.3.2018 na adresu: [email protected] a do predmetu správy uvádzajte “ZN: Špecialista verejného obstarávania BA”.

Záujemcovia spĺňajúci uvedené požiadavky budú pozvaní na výberové konanie. Predpokladaný nástup do pracovného pomeru – ihneď, prípadne dohodou.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela - Darina Polnerová
Tel.: +421947773099
E-mail: poslať životopis
ID: 3329369  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018