Ekológ

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Termín nástupu
Október 2020
Mzdové podmienky (brutto)
745 EUR/mesiacZákladná mzda od 745 EUR, pohyblivá zložka mzdy cca 90 EUR po zaradení na samostatný výkon práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť je zameraná na oblasť odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva
a ochrany ovzdušia

• Pružný pracovný čas
• Mobilný telefón
• Skúšobná doba 3 mesiace
• Pracovný pomer uzavretý na dobu určitú 1 rok s možnosťou uzatvorenia pracovného pomeru na neurčitý čas
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté
• Poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy osamelým zamestnancom, ktorí sa starajú o dieťa mladšie ako 6 rokov
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Jednorazová sociálna výpomoc (pri narodení dieťaťa, mimoriadne ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze),
• Peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu

Termín pohovoru je možné dohodnúť telefonicky alebo e-mailom PO ZASLANÍ žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na nižšie uvedený kontaktný e-mail

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Képzési szak

Životné prostredie, technika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

• Prax v odbore: je výhodou
• Odborné skúšky a osvedčenia: sú výhodou
• Počítačová zdatnosť: Word, Excel, MS Outlook, Power Point, IS SAP - výhodou
• Komunikačná zdatnosť, svedomitosť, flexibilita, disciplinovanosť, nekonfliktnosť, ochota pracovať v tíme, spoľahlivosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Odbor riadenia ľudských zdrojov
Drieňová 24
820 09 Bratislava
ID: 3964039  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 745 EUR/mesiac