Referent prierezových činností - TO Bratislava

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
890 EUR/mesiaczákladná mzda 890 €/mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vybavovanie administratívnych úkonov pre účely pracoviska,
  • zadávanie prvotných údajov do dochádzkového systému,
  • evidencia potvrdení o prekážkach v práci a PN,
  • evidencia nárokovosti na stravovanie, nápojových poukážok a náhrady pitnej vody,
  • vedenie prevádzkovej pokladne za pridelený obvod,
  • vedenie evidencie nákupov materiálu a služieb,
  • vedenie evidencie cenín,
  • zabezpečuje inventarizáciu HM a DHM.

PONÚKAME:
  • základná mzda 890 €/mes. brutto
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • práca na jednu zmenu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronická karta na stravovanie
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

POŽADUJEME:
  • pozornosť, precíznosť (presnosť),
  • praktické myslenie, pamäť,
  • zvládanie stresových situácií,
  • analyzovanie a riešenie problémov,
  • komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi),
  • pružnosť v myslení,

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis
ID: 3964477  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 890 EUR/mesiac