Pracovník železníc SR- hľadáme absolventov! (okres Jesenské)

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
01.09.2019
650 EUR/mesiacZákladná mzda 650€ brutto. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste čerstvý absolvent, pripravený zamestnať sa?
Poďte pracovať pre Železnice Slovenskej republiky a staňte sa súčasťou stabilnej firmy !
Naša spoločnosť ponúka príležitosť absolventom, ktorí hľadajú uplatnenie vo svojom odbore. Ak máte stavebné/technické vzdelanie ste náš človek!
Momentálne hľadáme absolventov na sekciu železničných tratí a stavieb!
Pracovať budete pod vedením skúseného kolegu, ktorý Vám počas adaptačnej doby bude pomáhať pri práci a zabezpečovať pracovné aktivity.
Takto získané odborné znalosti a praktické skúsenosti môžete následne využiť a kariérne rásť.

Pôsobnosť v rámci celého Slovenska
Stabilné zamestnanie – po ukončení adaptačnej doby a zaradení na pripravovanú pozíciu pracovný pomer na dobu neurčitú
Turnusová práca alebo pružný pracovný čas
Cestovné výhody doma i v zahraničí
Pravidelné odborné školenia
Bonifikačné karty na stravovanie
Možnosť kariérneho rastu a profesijnej rotácie
Odmeňovanie = istota pravidelnej mzdy každý mesiac
Príspevky na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
Príspevok zamestnávateľa na životné postenie Dynamik – po ukončení adaptačnej doby a zaradení na pripravovanú pozíciu
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – po skúšobnej dobe

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • absolvent SŠ/VŠ v roku 2019
  • zodpovednosť
  • chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Stehlíková
Tel.: +421911112073
E-mail: poslať životopis
ID: 3713223  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 EUR/mesiacZákladná mzda 650€ brutto. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.