Návestný majster Kráľova Lehota

Miesto práce
Kráľova Lehota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 800,00 € + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení,
  • účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení,
  • spolupráca pri výlukových prácach s inými zložkami železničnej infraštruktúry.

· pracovný pomer na dobu neurčitú,
· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
  • absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky
  • absolvovanie vstupného psychologického vyšetrenia na pozíciu návestný majster

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
  • získanie spôsobilosti BOZP
  • získanie odbornej spôsobilosti

Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Danka Lobotková
Tel.: +421911112081
E-mail: poslať životopis
ID: 3641177  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 800,00 € + ostatné zložky mzdy