Traťový robotník - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 650 €/mesiac brutto + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie údržby a opráv
  • Vyčistenie priekopy železničnej trate s úpravou svahu a spádu
  • Pomocné práce pri stavbe a údržbe železničných tratí
  • Odstraňovanie porastov, kosenie porastov a odstraňovanie buriny motorovými kosačkami
  • Oprava výšky a smeru koľaje a výhybiek, kontrola stykových komôr, výmena spojok, izolačných vložiek a upevňovadiel, oprava rozchodu koľaje, priebežné podbíjanie podvalov za prevádzky.

  • Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
  • sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,
  • príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona)
  • poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 250€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Informácie o výberovom konaní

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
  • absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
  • získanie spôsobilosti BOZP

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené úplné stredné, resp. stredné odborné vzdelanie

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis
ID: 3405612  Megjelentetés dátuma: 31.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 650 €/mesiac brutto + ostatné zložky mzdy