Elektrikár

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Kolkáreň, Podbrezová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
810 Eur základný nástupný plat + osobný príplatok, po zaučení garantujeme nárast mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva opravy technologických zariadení.
V prípade poruchy na elektrických zariadeniach sa podieľa na opravách, vykonáva revízie v určených termínoch.

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Oprávnenie pracovať na elektrických zariadeniach podľa Vyhlášky MPSVR č. 508/2009 , minimálne § 22 nad 1000V samostatný elektrotechnik.
Znalosti PLC výhodou.
Ochota vzdelávať sa.
Samostatnosť.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Ročná výroba spoločnosti je 160 000 ton oceľových bezšvíkových rúr, čím sa spoločnosť radí k popredným výrobcom oceľových rúr v Európe. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej, Českej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí. Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej strednej odbornej škole hutníckej a v Súkromnom gymnázium. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Železiarne Podbrezová a. s. vlastnia systémové certifikáty v oblasti kvality, životného prostredia a bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Charakter výrobného programu ŽP a. s. kladie vysoké nároky na kvalitu všetkých výrobkov, preto vlastnia ďalšie certifikáty na svoje výrobky od spoločností Lloyd's Register of EMEA, TÜV NORD, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas - Germanischer Lloyd, ARAMCO, ABU Dhabi, NOW,SAIPEM , diferencovane pre výrobu a skúšanie ocelí, bezšvíkových valcovaných rúr, presných ťahaných rúr, rúrových navarovacích oblúkov a oceľových blokov.

Adresa spoločnosti

Železiarne Podbrezová a.s.
Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová
http://www.zelpo.sk
ID: 3822635  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 810 Eur základný nástupný plat + osobný príplatok, po zaučení garantujeme nárast mzdy