Právnik

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji areál PD, Kostolná pri Dunaji
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ výkonnostná prémia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávať a spolupracovať pri vytváraní písomných dokumentov a vyjadrení pre potreby právneho jednania,
spracovávať dokumentáciu v internom evidenčnom systéme.
Systematická práca s geografickými informačnými systémami (katasterportal, mapka, zbgis.sk)
Sledovanie zmien a vyhodnocovanie pre potreby zmien a úprav zmluvných vzťahov.
Oslovovanie a komunikácia s účastníkmi kúpnych resp. nájomných zmlúv, negociácia ich obsahu
Spracovávanie administratívnej agendy

Stravné lístky nad rámec zákona
Doplnkové dôchodkové poistenie,
Výhody zo sociálneho fondu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Žiadame zaslať životopis, prehľad bývalých zamestnaní . Po vyhodnotení budú vybraní uchádzači informovaní o termíne osobného pohovoru s manažérom spoločnosti.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- orientácia v agende pozemkov a katastra
- organizačné a komunikačné schopnosti
- dôslednosť
- flexibilita
- chuť spoznávať nové veci

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3922179  Megjelentetés dátuma: 9.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac