Manažér interiérového štúdia VerdoStudio

ZELENÁ STAVBA, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
01.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
- profesionálne poradenstvo v oblasti výroby nábytku,
- návrhy dizajnových a dispozičných riešení,
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe,
- tvorba cenových ponúk,
- vytváranie objednávok,
- plánovanie a organizovanie práce stolárov,
- realizácia marketingových aktivít súvisiacich s obchodnými príležitosťami
- zodpovednosť za plnenie cieľov, sledovanie cashflow,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov.

- Práca v mladom a priateľskom kolektíve,
- Príjemné pracovné prostredie,
- Práca v stabilnej firme

Výberové konanie prebehne v dvoch kolách. Svoje životopisy s fotografiou posielajte prosím vo formáte *.doc, alebo pdf.
V životopise prosím uveďte minimálne jeden kontakt - referenciu.
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SketchUp - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
a estetické cítenie,
- orientácia na výsledky
- výborné komunikačné zručnosti
- organizačné schopnosti a samostatnosť
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- proaktívny prístup
- záujem o osobný rozvoj a zmysel pre tímovú prácu

Spoločnosť ZELENÁ STAVBA, s.r.o. je stavebná spoločnosť, ktorej súčasťou je aj interiérové štúdio s vlastnou stolárskou výrobou VerdoStudio.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3776787  Megjelentetés dátuma: 2.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac