Kuchár

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR

Miesto práce
Alstrova 153, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie noriem
• Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
• Dodržiavanie platných hygienických noriem a čistoty na pracovisku.
• Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
• Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
• Zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín.
• Úzka spolupráca s hlavným kuchárom.
• Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
• Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.
• Spolupráca pri zaúčaní ľudí s mentálnym postihnutím

Informácie o výberovom konaní

Osobné individuálne pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia, kuchár

Počet rokov praxe

3

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- samostatnosť
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- spoľahlivosť
- precíznosť (presnosť)
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- empatia

Združenie okrem pomoci ľuďom s mentálnym postihnutím prevádzkuje integračný sociálny podnik, Centrum BIVIO. Tvoria ho hotel, reštaurácia a práčovňa. V centre okrem ubytovacích a gastro služieb určených pre verejnosť zaúčame na budúcu prácu pomocných čašníkov, kuchárov, chyžné.
ID: 4135679  Megjelentetés dátuma: 4.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac