Kuchár

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR

Miesto práce
Alstrova 153, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac900,00 + odmeny za prácu nadčas, za víkendy, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- úzka spolupráca so šéfkuchárom
- spolupráca pri zaúčaní ľudí s mentálnym postihnutím

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v Bratislave Rači na úpätí Malých Karpát v hoteli BIVIO. Na veku nezáleží, pre nás je dôležitá vaša chuť pracovať. Hotel aj reštaurácia sú úplne nové. Môžete pracovať v prvom hoteli na Slovensku, ktorý bude zároveň sociálnym podnikom. Profesionálny rast zamestnancov je pre nás samozrejmosťou. Chcete zažiť pocit z vykonávania zmysluplnej práce? Ozvite sa nám.

Zamestnáme i kuchára so zdravotným postihnutím, pokiaľ túto prácu môže vykonávať vzhľadom na svoj druh postihnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, tolerantný vzťah k ľuďom s mentálnym postihnutím.

Združenie okrem pomoci ľuďom s mentálnym postihnutím prevádzkuje integračný sociálny podnik, Centrum BIVIO. Tvoria ho hotel, reštaurácia a práčovňa. V centre okrem ubytovacích a gastro služieb určených pre verejnosť zaúčame na budúcu prácu pomocných čašníkov, kuchárov, chyžné.
ID: 3738442  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR/mesiac900,00 + odmeny za prácu nadčas, za víkendy, sviatky