Recepčná/recepčný

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR

Miesto práce
Alstrova 153, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- do nášho Front office tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude zabezpečovať check in, check out a zodpovedať za plynulý chod recepcie
- vítať a komunikovať s našim hosťom, poskytovať informácie a vybavovať jeho požiadavky
- spracovávať uzávierky, pripravovať reporty
- pracovať s hotovosťou a platobným terminálom
- úzka spolupráca s chyžnými
- spolupráca pri zaúčaní ľudí s mentálnym postihnutím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- priateľský prístup
- tolerantný vzťah k ľuďom s mentálnym postihnutím

Združenie okrem pomoci ľuďom s mentálnym postihnutím prevádzkuje integračný sociálny podnik, Centrum BIVIO. Tvoria ho hotel, reštaurácia a práčovňa. V centre okrem ubytovacích a gastro služieb určených pre verejnosť zaúčame na budúcu prácu pomocných čašníkov, kuchárov, chyžné.
ID: 3362726  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800