Zástupca predajne potravín Martin

ZDROJ - VOPO , s.r.o.

Miesto práce
Jesenského, okres Martin
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky.
• Zodpovedanie za predajné výsledky a plnenie stanovených finančných plánov.
• Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
• Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov.
• Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovníkov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností.
• Vypracovávanie rozpisov pracovných zmien, prideľovanie pracovných činností v rámci prevádzky.
• Vykonávanie dohľadu nad kvalitou poskytovaného tovaru a služieb zákazníkom.
• Prijímanie sťažností zákazníkov, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi.
• Preberanie dennej tržby a zabezpečovanie jej riadneho odvádzania.
• Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie zásob.
• Vedenie predpísanej dokumentácie a podkladov na mzdové účely.

U nás získate:
● Prácu v stabilnej spoločnosti
● Stravné lístky
● Sociálny program
● Odbornú podporu pri zapracovaní
● Kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

• znalosť predávaného tovaru
• prehľad o konkurencii
• znalosť hotovostného a bezhotovostného procesu
• komunikačné schopnosti
• schopnosť presviedčať
• jasná argumentácia
• skúsenosť s predajom v obchode
• skúsenosť s riadením a motivovaním zamestnancov
• výborné organizačné zručnosti

ZDROJ - VOPO, s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1994.
Hlavnou činnosťou spoločnosti je maloobchod s potravinami. Spoločnosť v rámci zlepšenia svojich služieb zákazníkom sa stala akcionárom CBA, a. s., ktorá má zastúpenie na celom území Slovenska. Zákazníci nájdu v našich predajniach široký sortiment akciových tovarov, ako aj cenovo výhodné produkty vlastnej značky CBA.
Víziou spoločnosti je predovšetkým poskytovanie služieb predajom kvalitných tovarov za výhodné ceny s cieľom uspokojenia potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3155861  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800€