Lekar pre ambulanciu hyperbarickej mediciny

ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE MUDR. ŠVEHLÍK s.r.o.

Miesto práce
Panelová 2, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Liecba pacientov v hyperbarickej komore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hyperbaricka medicina

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemne, milé, sebavedomé vystupovanie, úcta k pacientovi.

Centrum hyperbarickej oxygenoterapie je súčasťou rodinnej firmy Zdravotnícke Zariadenie MUDr. Švehlík s.r.o., ktorá s drobnými zmenami podniká v oblasti zdravotníctva od roku 2000. Druhou časťou spoločnosti je pracovisko plastickej a estetickej chirurgie, ktoré je jeho súčasťou od roku 2011. Za 23 rokov prešlo našimi rukami veľké množstvo pacientov a myslíme si, že máme dobré meno ako medzi zdravotníkmi , tak klientami našich pracovísk v Košiciach, Prešove a v Bratislave. Od prijatia
nového uchádzača si sľubujeme hlavne prínos nových nápadov, oživenie práce v kolektíve, novú dynamiku na pracovisku a ďalší rozvoj pracoviska. Spoločnosť poskytuje svoje služby už 20 rokov - v Bratislave 6 rokov. Sme rodinný podnik s 10 stálymi zamestnancami.
ID: 3714891  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac2500