Farmaceutický laborant

Zdravotnicke potreby SANTE s.r.o.

Miesto práce
Bebravská 34, 821 07 Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 600€ (podmiené skúsenosťami kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme farmaceutického laboranta/laborantku do našej výdajne zdravotníckych pomôcok. Medzi kompetencie laboranta/laborantky patrí:

- výdaj voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- kontrolovanie cien zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia zdravotníckeho materiálu

- stravné lístky
- odmeny
- zamestnanecké ceny na materiál
- pitný režim

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte: Farmaceutický/á laborant/ka.

Budeme kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický laborant (nutné vzdelanie zo SZŠ odbor farmaceutický laborant))

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady na zamestnanca:
- ukončené vzdelanie zo SZŠ, alebo VŠ odbor ZDG
- vysoké pracovné nasadenie
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- pozitívne a príjemné vystupovanie
- zodpovedný prístup a nadšenie pre prácu v lekárni
- schopnosť spolupráce
- proaktívny prístup k práci a k riešeniu každodenných úloh
- samostatnosť

Spoločnosť Zdravotnícke potreby SANTÉ, s.r.o. so sídlom v Bratislave v mestskej časti Vrakuňa sa zameriava na výdaj a predaj zdravotníckych pomôcok a potrieb, zdravotnej obuvy a doplnkového sortimentu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2715628  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600€ (podmiené skúsenosťami kandidáta)