Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Traktorista

Zdenek Černay

Miesto práce
Černay Zdenek, Slnečná, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800,- eur - 1000,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulacia s traktorom, pripadne s inými polnohospodarskymi strojmi v exterieri

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

5

manipulacia s polnohospodarskymi strojmi v terene

Zdenek Černay SHR predstavuje moderný a dynamicky sa rozvíjajúci poľnohospodársky podnik nielen v oblasti pestovania základných poľnohospodárskych komodít, ale aj v špecializovanej rastlinnej výrobe, využívajúc najmodernejšiu závlahovú techniku a strojové vybavenie. Naša firma súčasne disponuje technologickými linkami na pozberovú úpravu poľnohospodárskych plodín.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3819143  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- eur - 1000,- eur