Špecialista pre vzdelávanie

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže

Miesto práce
Šagátova, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 992,50 - 1500 za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jedná sa o služobný pomer v zmysle zákona č. 73/1998 Z. z. v znení neskorších predpisov,
- prax v oblasti vzdelávania, ľudských zdrojov minimálne 2 roky,
- prax v oblasti personalistiky výhodou,
- aktívna znalosť anglického jazyka,

-vykonáva zložité špecializované odborné činnosti v oblasti vzdelávania personálu Zboru väzenskej a justičnej stráže (ďalej len "zbor"),
-podieľa sa na koncepčnej, metodickej, normotvornej a kontrolnej činnosti v oblasti vzdelávania personálu zboru,
-metodicky sa podieľa na riadení vzdelávania personálu zboru,
-spolupracuje s externými aj zahraničnými vzdelávacími inštitúciami (spracovávanie dohôd, resp. memoránd o spolupráci a koordinuje uvedené činnosti)
-aktívne vyhľadáva možnosti využitia prostriedkov zo štrukturálnych fondov Európskej únie (resp. iných fondov) v oblasti vzdelávania,
-aktívne sa podieľa na príprave a realizácii projektov,
-v rámci celoslovenskej pôsobnosti metodicky usmerňuje činnosti v oblasti vzdelávania personálu zboru.

možnosť ubytovania,
6 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek,
bohatý sociálny program:
-stravovanie do 6 eur za mesiac,
-vlastné rekreačné zariadenia,
-akcie sociálneho fondu =výlety a turistika,
možnosť výhodných rekreácií v zariadeniach zboru,
bezplatný 2 týždňový rehabilitačný pobyt,
starostlivosť o zdravie,
bezproblémové parkovanie

Životopis vo formáte EUROPASS https://europass.cedefop.europa.eu/sk/documents/curriculum-vitae Vás žiadame zaslať prostredníctvom portálu, alebo emailom na nižšie uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v oblasti vzdelávania, ľudských zdrojov minimálne 2 roky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

samostatnosť a iniciatívnosť pri riešení úloh,
spoľahlivosť,
vysoká miera odolnosti voči stresu
orientácia na riešenie problémov
analytické a inovatívne myslenie

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.
ID: 3386481  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 992,50 - 1500 za mesiac