Vedúci závodu Šurany

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy do 500 Eur mesačne + prémia za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste človekom „do koča i do voza“, ktorý rád pracuje s ľuďmi a nie je mu cudzí ani technický a ekonomický rozmer riadenia prevádzky?
Hľadáte pestrú a náročnú prácu, v ktorej uplatníte svoje riadiace a organizačné schopnosti a získate množstvo ďalších skúsenosti a priestor pre sebarealizáciu? Potom je táto ponuka určená práve pre Vás.

Čo od Vás očakávame?

Komplexné zastrešenie fungovania prevádzok spoločnosti v Šuranoch, Nových Zámkoch, Leviciach a Nitre po prevádzkovej stránke.
Vašim cieľom bude zabezpečenie maximálnej efektívnosti prevádzkových procesov.
Vaša pracovná činnosť bude spočívať najmä v riadení kolektívu pracovníkov, zabezpečení plynulého chodu procesov pri zvoze, spracovaní a expedícii druhotných surovín, dohľade nad dodržiavaním vnútropodnikových postupov a legislatívnych noriem v oblasti BOZP a PO a starostlivosťou o spracovaciu a dopravnú techniku.
Zároveň budete spoločne s obchodnými manažérmi komunikačným parterom pre firemných zákazníkov, o ktorých obsluhu sa závod v danom regióne stará.
Súčasťou Vašej práce bude tiež aktívna spolupráca a komunikácia s kolegami z odborných úsekov na centrále spoločnosti.

Pre zvládnutie svojej práce budete potrebovať výborné komunikačné zručnosti, technické a ekonomické myslenie a v neposlednom rade chuť a schopnosť hľadať riešenia.

Čo môžete očakávať vy?

Kvalitné zaškolenie a podporu obchodného, výrobného, ekonomického a personálneho útvaru spoločnosti.
Zázemie v spoločnosti, ktorá je stabilným, dlhoročným hráčom v oblasti obchodovania s druhotnými surovinami.
Viacstupňový odmeňovací systém v závislosti od dosiahnutých výkonov.

Služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely), mobilný telefón.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4031978  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac