Ekonóm a vykupovač prevádzky

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy do 150 Eur + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedie evidenciu nákupu, spracovania, uskladňovania a expedície druhotných surovín, materiálu a hotových výrobkov podľa platných predpisov spoločnosti.
Vykonáva mesačnú uzávierku pokladne a skladu zásob.
Zabezpečuje podklady a komunikuje s odbornými útvarmi spoločnosti (obchodný úsek, personálny úsek, ekonomický úsek...).
Zabezpečuje fakturáciu expedovaných zásielok druhotných surovín.
Vypisuje nákladné listy, CIM, CMR, sprievodné listy nebezpečného odpadu a ďalšie požadované sprievodné doklady pre expedované zásielky druhotných surovín.
Preberá druhotné suroviny od dodávateľov vážením a vykúpené druhotné suroviny vedie v predpísanej evidencii.
Vypláca vykúpené druhotné suroviny v hotovosti.
Zabezpečuje mesačné zúčtovanie finančnej zálohy poskytnutej na výkup druhotných surovín.
Stará sa o bezporuchový chod váhy.
Zodpovedá za zverené finančné prostriedky na výkup druhotných surovín.
Zodpovedá za vykúpené a uskladnené druhotné suroviny.

Perspektívne zamestnanie, viacstupňový motivačný systém odmeňovania.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Náplň práce je rozmanitá a dynamická vzhľadom na to, že človek na tejto pozícii spolupracuje so všetkými odbornými útvarmi centrály spoločnosti. Zároveň realizuje výkup druhotných surovín na prevádzke. Hľadáme preto samostatného človeka, ktorého silnou stránkou je nielen administratíva, ale tiež komunikácia a multitasking.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3998870  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac