Prevádzkový riaditeľ

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy do výšky 500 Eur/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie bezproblémového chodu zverenej oblasti
• zostavovanie plánov, zefektívnenie nákladov vrátane technickej a ekonomickej optimalizácie
• aktívne riadenie kolektívu vedúcich pracovníkov prevádzok rozmiestnených po celom Slovensku vrátane pracovníkov technického úseku v centrále spoločnosti
• zabezpečenie efektívneho fungovania činností a procesov pri spracovaní a expedícii materiálu na prevádzkach a maximálne efektívneho využívania dopravnej, manipulačnej a spracovateľskej techniky
• zabezpečenie dodržiavania legislatívnych noriem a predpisov, ktoré sa týkajú prevádzok (oblasť environmentu, BOZP, PO)

• vysoká a priama podpora riaditeľa spoločnosti a členov najvyššieho vedenia
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustále odborného, osobnostného aj kariérneho rastu, istá budúcnosť a zaujímavé platové podmienky
• priestor pre sebarealizáciu a vysoké kompetencie
• všetky potrebné technické prostriedky, ktoré budete potrebovať pre výkon práce
• významná pracovná pozícia vo vedení spoločnosti

Hľadáme výraznú manažérsku osobnosť. Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Veľkou výhodou sú skúsenosti s riadením výrobných, respektíve spracovateľských prevádzok. K dosahovaniu cieľov vám bude pomáhať priamo najvyššie vedenie spoločnosti. Je to rôznorodá práca, ktorá si bude vyžadovať aj cestovanie vrámci celého Slovenska. Nejedná sa teda o sedavú prácu v kancelárii. Stanete sa pravou rukou generálneho riaditeľa spoočnosti, preto sa na začiatku môžete oprieť o jeho skúsenosti a každodennú vysokú podporu. Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia dlhodobejšiu istotu. Táto práca je vhodná pre tých, ktorí chcú tvoriť, presadiť sa, neustále na sebe pracovať a zvládať veľké výzvy spojené s riadením a koordináciou veľkého počtu prevádzok. Samozrejmosťou je zabezpečenie potrebných nástrojov na výkon danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Finančné účtovníctvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 3866952  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac