Vodič kamiónu

ZASTROVA, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
08.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 600 EUR/mesiacKilometrovné, diéty, nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dovoz materiálu, rozvoz výrobkov v rámci SR, DE a okolité krajiny.

Perspektívna práca, férové finančné ohodnotenie, mzdy a diéty vyplácané načas, moderný vozový park, flexibilné pracovné možnosti, profesionálny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Záujem a chuť pracovať, trestná bezúhonnosť, karta vodiča.

Výroba zváraných komponentov a podskupín pre vagóny, výroba extraktorov a tlakových nádob pre brzdové systémy.
Spoločnosť ZASTROVA je na trhu viac ako 40 rokov.
Ponuka dlhodobej spolupráce a seriózneho prístupu vedenia spoločnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4013169  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac