Konzultant/správca systémov kvality v poľnohospodárstve

ZAS s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.02.2020
Od 900 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe zvýšenie mzdy prostredníctvom variabilnej zložky na základe dosahovaných výsledkov zamestanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konzultant/správca systémov kvality v poľnohospodárstve (ako napr. GLOBAL G.A.P. , GMO free - VLOG, QM - Milch a pod.) a systémov dobrej sociálnej praxe (napr. GRASP),
- práca vyžaduje cestovanie a poskytovanie konzultácií, ako aj správu systémov v mieste sídla klientov spoločnosti,
- získavanie potenciálnych nových klientov, zasielanie ponúk, komunikácia, príprava podkladov pre proces uzatvárania zmlúv s klientami,
- komunikácia s certifikačnými orgánmi, získavanie/zasielanie podkladov,
- spolupráca s audítormi, poradcami a pracovníkmi systémov kvality ako aj poradcami pre oblasť krížového plnenia v poľnohospodárstve.

- tvorivá a perspektívna práca v dynamickom kolektíve,
- priestor pre vlastné nápady a kreativitu,
- odborný rast,
- adekvátne ohodnotenie,
- príspevky zo sociálneho fondu spoločnosti,
- materiálno-technické zabezpečenie.

Termín 23.01.2020 je termín na ukončenie prijímania mailových alebo písomných žiadostí o zamestnanie. Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí boli úspešní v rámci predložených písomných žiadostí. K žiadosti priložte ŽIVOTOPIS v prehľadnej štruktúrovanej forme, krátky MOTIVAČNÝ LIST a VYJADRENIE SÚHLASU so spracovaním poskytnutých osobných údajov v nasledovnom znení: "Ako uchádzač o zamestnanie, zaslaním dokumentov, ako napr. žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, životopis, motivačný list, potvrdenia a pod. udeľujem prevádzkovateľovi IS: ZAS s.r.o., Hlohovecká 2, 951 41 Lužianky, IČO: 35797819, súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov po dobu jedného roka odo dňa zaslania dokumentov".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodársky inžinier (agronóm, bezpečnosť a kvalita potravín, zootechnik)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie poľnohospodárskeho smeru (agronóm, zootechnik, bezpečnosť a kvalita potravín),
- skúsenosti s implementáciou súkromných štandardov, systémov riadenia kvality v poľnohospodárstve a systémov dobrej sociálnej praxe sú výhodou,
- prax v správe a riadení procesov a dokumentácie poľnohospodárskeho podniku, podľa požiadaviek rôznych štandardov zameraných na bezpečnosť primárnej produkcie a správnu farmársku prax, resp. požiadaviek potravinovej legislatívy je vítaná,
- prax v oblasti rastlinnej výroby so zameraním na pestovanie ovocia a zeleniny je vítaná,
- aktívna znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka,
- organizačné schopnosti, samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, trpezlivosť, pohotovosť, flexibilita, ochota učiť sa,
- schopnosť pracovať v kolektíve,
- seriózne vystupovanie pri jednaniach s ľuďmi,
- certifikáty/osvedčenia z oblasti bezpečnosti a hygieny potravín, HACCP, ISO a pod. sú výhodou,
- vodičské oprávnenie skupiny „B“ a prax vo vedení osobného motorového vozidla min. 1 rok, nakoľko práca vyžaduje cestovanie.

ZAS s.r.o. je konzultačná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti poradenstva a manažmentu projektov poľnohospodárstve. Vlastné portfólio služieb začala budovať už od svojho vzniku v roku 2002. V súčasnosti sa spoločnosť radí medzi profesionálne poradenské organizácie, ktoré poskytujú konzultačné služby najmä pre podnikateľov pôsobiacich v poľnohospodárskej prvovýrobe. Hlavné pracovné aktivity spoločnosti sú tvorené: návrh, riadenie a správa postupov, procesov a dokumentácie poľnohospodárskeho podniku v oblasti požiadaviek rôznych štandardov zameraných na bezpečnosť primárnej produkcie a správnu farmársku prax a podľa požiadaviek legislatívy v oblasti paušálnych podpôr.
Silný a flexibilný tím poradcov využíva pri svojej činnosti mnohoročné skúsenosti manažmentu spoločnosti, ktorý je zárukou poskytovania profesionálnych služieb pre súčasných a budúcich klientov spoločnosti. Výsledkom poskytnutých služieb je pripravenosť podniku na výkon externých auditov od certifikačných spoločností, resp. na výkon externých kontrol príslušných inštitúcii.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3841755  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac