Demi chef - Kaštieľ Pálffy

Miesto práce
Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPonúkaná mzda môže byť vyššia v závislosti na skúsenostiach uchádzača. Ponúkaná mzda je na zmluve.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o nové trendy v gastronómii a chcete sa učiť nové veci?
Možno hľadáme práve Vás!
Do novootvorenej prevádzky vo Svätom Jure, len 10 minút od Bratislavy, hľadáme na pozíciu Demi chef šikovného kolegu, ktorý robí svoju prácu s radosťou, čo zároveň dokáže pretaviť do kvalitných výsledkov. Realizovať sa bude v nádhernom historickom prostredí Kaštieľa Pálffy a budeme radi, keď bude spolu s tímom kolegov plniť aj tie najnáročnejšie očakávania našich hostí.

Vaša náplň práce bude :
  • asistencia pri príprave teplých alebo studených jedál
  • dodržiavanie štandardov pri príprave jedál
  • udržiavanie čistoty prevádzkových priestorov a zariadení na prevádzke

​Našim zamestnancom v prípade potreby poskytujeme ubytovanie. A okrem toho aj:

  • Stabilné postavenie spoločnosti,
  • možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
  • motivačné a férové finančné ohodnotenie,
  • ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
  • stravovanie v rámci hotela,
  • zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
  • pracovné voľno v čase vianočných sviatkov,
  • zľavy na produkty a služby spoločnosti,
  • benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
  • Multisport karta,
  • Metro karta,
  • A mnohé iné.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Prax na pozícii – 2 roky
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Dôslednosť a trpezlivosť
  • Flexibilita v rámci pridelených úloh
  • Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

ZAR, a.s. je investičná spoločnosť, ktorej aktivity smerujú do oblasti rozvoja cestovného ruchu, hotelierstva a gastronómie. Prioritne investuje do opätovného vybudovania tradičných kultúrno-historických hodnôt. Na ich základe buduje a obnovuje kultúrne dedičstvo na Slovensku. Všetky jej projekty (Hotel Lomnica*****, Kuszmannov bazár, Kaštieľ Pálffy, Selaví, VIAJUR, Kuulinair a iné) spájajú hodnoty, umenie žiť dobrý život a pripomínať historické korene súčasným aj budúcim generáciám.

Kto sme – ako tím?

Sme kolektív, ktorý spája nadšenie pre to, čo robíme a tvoríme. Máme radi tímových ľudí, ktorí sa vedia nadchnúť pre všetky naše „brands“ v hospitality a gastronómií. Vybrali sme sa náročnou cestou, pretože veríme, že vieme tento segment na Slovensku posunúť a rozvinúť, dať príležitosť svetovej gastronómií a hotelierstvu aj doma.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Zichová
E-mail: poslať životopis
ID: 4076485  Megjelentetés dátuma: 1.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac