CNC Fachkraft

ZAQUENSIS GmbH

Miesto práce
Bayern, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
ab 2000 Euro / Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Napln prace:
- obsluha CNC masin ako su frezy alebo sustruhy
- programovanie ( Siemens Sinumerik 840D, Heidenahin 530iTNC, Mazak ) vyhodou
- korektury a uprava programov
- vymena naradia
- praca s meradlami

Vyhodne platove podmienky , moznost ubytovania, nemecka pracovna zmluva na dobu neurcitu a taktiez aj odvody do socialnej a zdravotnej poistovne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojarska Firma v Bayerne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Poziadavky:
- ukoncene vzdelanie v strojarskom obore
- prax v tomto obore min. 2 roky
- skusenosti s programovanim v systemoch ako je napr. Heidenhain alebo Siemens Sinumerik 840D
- praca na 2 - 3 smeny
- praca v kolektive, zodpovednost a spolahlivost su pre Vas samozrejmostou
- nemcina na urovni min. B1 - B2
- Auto + vodicsky preukaz je nutny

Na zaklade motta : ,,Ked chyba clovek, chyba to najdolezitejsie !'' zalozil v roku 1999 Pan Roger Lothmann, v meste Aachen personalnu agenturu ZAQUENSIS ( kedysi ZAQ ).
Ku dnesnemu dnu ma nasa spolocnost 64 pobociek po celom Nemecku a uz viac ako 4600 zamestnancov kraca s nami jednou cestou, vdaka ktorym narastame dalej.
Ponukame uplatnenie v nasledovnych oblastiach : priemyselno – technologickej, obchodnej a administrativnej oblasti , Informačno – technologickej ( IT ), remeselnej ale aj pre Inžinierov
ZAQUENSIS hľadá nových zamestnancov, ktorý sa chcú s Vami a s nami rozšíriť :
- nasadením v známych a úspešných firmách v regióne
- qualifikovaním a možnosťou daľšieho povýšenia
- stálym miestom a rozmanitou prácou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2821434  Megjelentetés dátuma: 23.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: ab 2000 Euro / Netto