Strojník vodohospodárskych zariadení

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4,11 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevádzkuje technologický proces ČOV a prečerpávacích staníc
- vykonáva údržbárske, opravárenské a čistiace práce na objektoch ČOV a prečerpávacích kanalizačných staníc
- manipuluje s kalom
- vykonáva práce súvisiace so zdvíhacími zariadeniami a viazaním bremien

po skúšobnej dobe osobné ohodnotenie k mzde, štvrťročné odmeny, odmeny za splnený HV, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, stravné lístky, dodatková dovolenka, príplatky za prácu v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu, príplatok za prácu v sťaženom prostredí

- voľné pracovné miesto v Bánovciach nad Bebravou, v Topoľčanoch a v Partizánskom
- požadujeme písomnú žiadosť s uvedením pracovnej pozície, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- schopnosť pracovať na zmeny
- schopnosť pracovať s technickou dokumentáciou
- samostatnosť, predvídavosť

Základný predmet činnosti:
zásobovanie obyvateľstva, priemyslu, poľnohospodárstva a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti,
odvádzanie a čistenie odpadových vôd vypúšťaných do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti.
Územná pôsobnosť je podľa organizačných jednotiek - odštepných závodov v okresoch Dunajská Streda, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3553858  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,11 eur/hod.