Expert podpory predajných kanálov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiac1600 EUR brutto v závislosti od skúseností a praxe kandidáta + 30 % ročná výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľanie sa na projektových úlohách rozvoja nových predajných kanálov
• Administratívno-predajná podpora a spracovanie obchodných prípadov rozvoja predajných kanálov
• Podieľanie sa na plnení zvereného plánu a na predaji produktov a služieb
• Spolupráca na príprave predajných metodík, usmernení a argumentačných pomôcok pre internú a externú predajnú sieť
• Poskytovanie technického poradenstva a podpory v oblasti nekomoditných služieb a technických riešení predaja pre interného/externého zákazníka a pre externých partnerov
• Konzultácie technických riešení s externými partnermi a potenciálnymi zákazníkmi B2C, B2B
• Zabezpečovanie odborno-technických konzultácií pre interného/externého zákazníka
• Podieľanie sa na rozvoji predaja nových produktov a služieb
• Intenzívna spolupráca s obchodnými oddeleniami alebo inými oddeleniami našej spoločnosti
• Aktívna podpora interných obchodníkov v procese predaja

•Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
•Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
•5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
•Hybridný spôsob práce (práca vs. homeoffice)
•Stravné lístky v hodnote 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
•Silný sociálny program
•Osobný účet - finančný príspevok 1050 EUR brutto ročne, určený na Vašu regeneráciu
•Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
•Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
•Široká škála interných a externých školení
•Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu (MultiSport karta) a kultúry
•Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
•Nadštandardné lekárske prehliadky
•Bezplatná poradňa pre zamestnancov (psychologická, finančná, právna)
•Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška základnej mzdy je na úrovni 1600 EUR brutto a bude závisieť od odborných skúseností a praxe kandidáta.
K uvedenej mzde prináleží aj 30 % ročná výkonnostná odmena pri 100 % plnení ukazovateľov.
Žiadosti zasielajte do: 20.10.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ďalšie požiadavky:
**Organizačné schopnosti
**Komunikačné a prezentačné schopnosti
**Motivácia pracovať na sebe
**Odolnosť voči stresu
**Tvorivosť a agilita pri spracovaní obchodných prípadov

Západoslovenská energetika, a.s., je našou materskou spoločnosťou s takmer 100 ročnou históriou. Jej najväčšie dcérske spoločnosti sú Západoslovenská distribučná, a.s. a ZSE Energia, a.s. Skupina ZSE patrí do nemeckej energetickej skupiny E.ON. www.skupinazse.sk

Počet zamestnancov

175 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Západoslovenská energetika, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 4440751  Megjelentetés dátuma: 7.10.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac