Špecialista riadiacich systémov elektrických staníc

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1850 € btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii Vašou pracovnou náplňou bude:
• Správa, prevádzka, údržba, servis, rozvoj, kontrola, diagnostika, analýza a odstraňovanie poruchových javov.
• Konfigurácia a programovanie algoritmov komunikačných a riadiacich multiprocesorových RealTime systémov a informačných systémov na platforme Linux, QNX, Cisco, Windows Server, CAEx, SAT Toolbox II a pod. pre dispečerské riadenie/ automatizáciu elektrických staníc v pôsobnosti ZSD.
• Vytváranie technických špecifikácií pre inovatívne riešenia v oblasti RIS.
• Analýza užívateľských požiadaviek, vývoj a programovanie aplikačného SW a HMI rozhrania RIS podľa požiadaviek užívateľa.
• IT programovanie SW algoritmov pri detekovaní chybných dát RIS, aktualizácia databázy – zabezpečovanie kompatibility dát so skutočnosťou v technologickom procese.
• Projekt asistent, realizácia a odborný dozor pri nasadzovaní nových zariadení a ich uvedení do prevádzky, poskytovanie odborných konzultácií, kontrola a pripomienkovanie projektových dokumentácií, odsúhlasovanie technických riešení.
• Analýza dátových tokov IEC komunikačných protokolov a detekcia prípadných chýb.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok 1050,-€ určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Pružná pracovná doba

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1850 ,- EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Ročná odmena je vo výške 10% pri 100% plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 29.11.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*GIS, RIS, LAN- expert

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3802527  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1850 € btt