Koordinátor skladovej služby- Nitra

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analyzovať potreby a zadávať požiadavky na nákup materiálu na základe potrieb interných zákazníkov.
• Spracovávať pokyny na následnosť prác operátorov v rezervných a konsignačných skladoch.
• Koordinovať výdaj materiálu podľa potrieb spoločností skupiny ZSE, vrátane dodávok JIT (just in time) tak, aby nevznikali prestoje.
• Spracovávať a zasielať reporty dodávateľom.
• Viesť príslušnú agendu, zadávať a aktualizovať informácie v systémoch podľa vývoja situácie a platných predpisov.
• Vykonávať inventarizáciu materiálu.
• Riešiť agendu vratných obalov.
• Riešiť agendu konsignačných skladov.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok 1050,-€ určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- pružná pracovná doba
- eventy, teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky
Žiadosti zasielajte do: 24.09.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť na obsluhu motorových vozíkov
Ďalšie požiadavky:
*SAP MM- výhodou
*znalosť skladového a materiálového hospodárstva,
*odborná spôsobilosť na obsluhu motorových vozíkov,
*obsluha regálového zakladača

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3759699  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 € btt