Account Manager

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 EUR brutto + 30% odmena pri 100% plnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny predaj elektriny, plynu a služieb zameraných na energetickú efektívnosť.
• Aktívny predaj energetických riešení pre zákazníka.
• Starostlivosť a zlepšovanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi s cieľom zachovať a rozvíjať dlhodobé partnerstvá.
• Akvizícia a retencia zákazníkov v pridelenom segmente.
• Plnenie obchodných cieľov spoločnosti.
• Príprava podkladov a zber informácii k cenovým ponukám zákazníkov.
• Rokovanie a vyjednávanie so zákazníkmi.
• Proaktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a ich evidencia.
• Participácia na vytváraní nových produktov a služieb spoločnosti.
• Vybavovanie komunikácie so zákazníkom a riešenie pridelenej agendy.
• Monitorovanie aktivít konkurencie, trhu s elektrickou energiou a plynom.
• Pravidelný reporting.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1400 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude
závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Žiadosti zasielajte do: 04.10.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
*Riadiace schopnosti
*Komunikačné zručnosti
*Dynamická osobnosť
*Odolnosť voči stresu
*Flexibilita
*Anglický jazyk – mierne pokročilá úroveň
*Vysoké pracovné nasadenie
*Znalosť SAP výhodou

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3758983  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 EUR brutto + 30% odmena pri 100% plnení plánu