Technik servisu ES junior v Stupave

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie kvality dodávky elektrickej energie.
Riešenie operatívnych zmien a poruchových stavov.
Vykonávať preventívnu údržbu zariadení elektrických staníc.
Vykonáva opravy zariadení ES, menovité opravy, malé opravy zariadení VVN a VN.
Diagnostikuje a vyhodnocuje diagnostické merania na zariadeniach VVN a VN.
Vykonáva funkčné skúšky zariadenia po preventívnej údržbe alebo oprave.
Zhotovuje správy z opravy a údržby a odovzdáva ich špecialistovi servisu ES.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Osobný účet – finančné prostriedky určené na regeneráciu síl zamestnanca: 1050 EUR ročne
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Fond pracovného času: 37,5 hod. týždenne
Sociálna výpomoc
Príspevok pri narodení dieťaťa
Odmena za vernosť u zamestnávateľa
Nadštandardné lekárske prehliadky
Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 700 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 20% pri 100% plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 15.08.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

silnoprúdová elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 do 1kV podľa 508/2009 Z.z.
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien
Ďalšie požiadavky:
*zmysel pre detail
*precíznosť

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3467324  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700€