ABAP Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2200 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vývojára pre oblasť IT riešení so zameraním na nástroj SAP ABAP

Zodpovednosťou vývojára bude najmä:

- konzultácia a vývoj nových riešení/funkcionalít v moduloch SAP (SAP IS-U, CRM, ERP ... ) na základe zákazníckych požiadaviek
- debug zdrojových kódov za účelom odstránenia chýb/defektov v kóde
- optimalizácia zdrojových kódov
- príprava a updatovanie technickej dokumentácie na základe vykonaných zmien
- aktívne vzdelávanie v oblasti nových trendov SAP
- customizácia modulov SAP
- práca s nasledujúcimi technológiami (ABAP, Web Dynpro, WEB UI, BAPI, BADI, Smart Forms, SAP scripts...)

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 2200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Žiadosti zasielajte do: 25.06.2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT vzdelanie nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

IT,energetika, telekomunikácie

Ďalšie požiadavky:
*- 3-5 ročné praktické skúsenosti s vývojom funkčností v ABAP, WEB Dynpro
*- znalosť a skúsenosti s objektovo-orientovaným programovaním
*- skúseností v oblasti SAP Workflow - vítané
*- znalosť aspoň jedného z modulov SAP CRM, IS-U, ERP
*- skúsenosti s IT projektmi v oblasti utilít vítané
*- komunikatívnosť
*- flexibilita
*- profesionálne jednanie a vystupovanie
*- zodpovednosť a schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme
*- skúsenosti s riadením pracovnej skupiny a iniciatívnosť pri preberaní takejto zodpovednosti

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3416813  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2200 EUR brutto