Špecialista environmentu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie funkcie vodohospodára pre skupinu ZSE v zmysle §70 zák. č. 364/2004 Z.z. o vodách
- plnenie povinností interného audítora ISO 14001 a OHSAS 18001 ISO 9001
- znalosť a orientácia v právnych predpisoch v oblasti vodného hospodárstva , odpadového hospodárstva, ochrany prírody a krajiny, chemických látok, ochrany ovzdušia, hlučnosti, a iných predpisov súvisiacich so ŽP
- sledovanie legislatívnych zmien v uvedených oblastiach ŽP a implementácia právnych predpisov pre podmienky skupiny ZSE,
- samostatný výkon kontrolných, prevádzkových, administratívnych činností, koordinácia ochrany ŽP v prevádzkach spoločností skupiny ZSE , v procese prípravy a realizácie stavebných prác, riadenie havarijných stavov,
- interná a externá komunikácia s orgánmi štátnej správy, miestnej samosprávy a mimovládnymi organizáciami

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku. Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych
odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Žiadosti zasielajte do: 28.05.2018

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, prírodovedné VŠ

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodohospodársky, chemicko-technologický smer, životné prostredie

Ďalšie požiadavky:
*VŠ vzdelanie 2. stupňa v odbore technických vied alebo prírodných vied
*min 3 roky praxe vo vodohospodárskej, chemicko-technologickej alebo príbuznej oblasti
*osvedčenia interného audítora podľa ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007
*Vysoké pracovné nasadenie
*Tímový hráč

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 3388738  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 EUR brutto