Trainee elektroenergetiky (VVN, Dispečing)

Miesto práce
Čulenova 6, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavný pracovný pomer na dobu určitú 12 - 18 mesiacov na pozíciu Trainee,
- pracovné rotácie na odborných útvaroch v rámci skupiny ZSE,
- Spolupracovať na činnostiach súvisiace s procesmi v oblastiach dispečingu a zariadení VVN:
• Riadiť obsluhu a výkon manipulácií na energetických objektoch distr. sústavy
• Riadiť práce a odstávky NN a VN
• Riešiť poruchové stavy a mimoriadne situácie
• Kontrola prevádzky, stavu a obnovy zariadení.
• Zabezpečovať revízie, kontrolné prehliadky, údržbu a menovité opravy vedení VVN a ES.
• Účasť v projektoch výberu technologických zariadení a ďalšie
- Práca na vytipovaných projektoch a podujatiach mimo štandardnej náplne práce

- cielené rozvojové aktivity,
- dostatok priestoru na preukázanie svojich schopností, nasmerovanie svojej profesionálnej kariéry v rámci spoločnosti
- ďalšie uplatnenie v konkrétnom pracovnom zaradení.

Po osobnom pohovore sú vybratí uchádzači pozvaní do užšieho výberu uchádzačov, ktoré prebieha formou Assessment Centra (AC).

Výber uchádzačov do Trainee programu bude prebiehať v mesiacoch október - november 2016. Prihlásiť sa môžete vyplnením Dotazníka Trainee programu na prihlasovacom linku.

Súčasťou formulára je aj príloha - motivačný list a životopis s vyjadrením súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - silnoprúd, rozvody a prenosy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Max. 1 rok od skončenia VŠ štúdia (ekon./práv./elektro.)
- Vynikajúce študijné výsledky,
- Vysoká motivácia a predpoklad zvládať záťažové situácie,
- Praktická skúsenosť počas štúdia,0
- Pokročilá znalosť MS Office,
- Dobré logické a koncepčné myslenie
- §22 výhodou
- 1-2 roky praxe v oblasit silnoprúdu (pre Dispečing)

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PaedDr. Judita Cisáriková
E-mail: poslať životopis
ID: 2803015  Megjelentetés dátuma: 10.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou