Technik prevádzky ES Bratislava

okolie, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje kvalitu dodávky elektrickej energie v jemu zverených ES pri dodržaní platnej legislatívy, s ktorou bol zamestnanec preukázateľne poučený, vyškolený.
Rieši operatívne zmeny a poruchové stavy.
Vykonáva preventívnu údržbu zariadení elektrických staníc v zmysle Poriadku preventívnej údržby a technických postupov.
Vykonáva opravy zariadení ES, menovité opravy, malé opravy zariadení VVN a VN.
Diagnostikuje a vyhodnocuje diagnostické merania na zariadeniach VVN a VN.
Vykonáva funkčné skúšky zariadenia po preventívnej údržbe alebo oprave.
Zaisťuje, odisťuje pracovisko, vystavuje "B" príkaz.
Zhotovuje správy z opravy a údržby a odovzdáva ich špecialistovi servisu.
Kontroluje dodržiavanie BOZP a používania OOPP na pracovisku.
Vykonáva manipulácie a dozorovanie v ES.
Výkon pracovnej pohotovosti mimo pracovnej doby.

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte do: 21.10.2016

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Ďalšie požiadavky:
*- zmysel pre detail
*- samostatnosť
*- zodpovednosť
*- lojalita
*- ochota učiť sa nové veci
*znalosť silových zariadení / elektrických zariadení

Západoslovenská energetika, a.s., je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku a poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Patrí k lídrom v otázkach zodpovedného podnikania a jeho princípy sú súčasťou našich každodenných rozhodnutí a stratégie podnikania.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Importovane ponuky
E-mail: poslať životopis
ID: 2736230  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou